قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از خدمات وب‌ سایت آلپاچی

اعتماد شما برای آلپاچی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. به همین دلیل قوانینی به منظور ارائه هر چه بهتر سرویس به شما عزیزان وضع شده است. استفاده از وب ‌سایت و خدماتی همچون خرید اینترنتی به منزله آگاهی کامل و پذیرش کلیه قوانین و مقررات می ‌باشد.
بروز رسانی قوانین
کلیه محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییراند و این حق برای “آلپاچی“ محفوظ بوده که بدون اطلاع قبلی، اقدام به بروز رسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه و قوانین و مقررات مشخص شده در آن نماید. کاربران موظف هستند که به صورت دوره‌ ای این صفحه را بررسی نموده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه گردند. بدیهی است در صورت بروز رسانی محتوای این صفحه، پیش از نهایی کردن خرید از قوانین جدید مطلع خواهید شد.
قوانین عمومی
فعالیت‌ های فروشگاه اینترنتی “آلپاچی“ بر مبنای قوانین و آئین نامه‌ های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت و احترام به قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌‌گیرد.
محتوا
کلیه محتوا و اطلاعات موجود در وبسایت ‬ از قبیل لوگو، آیکون ‌ها، متن ‌ها، ویدیو ها، عکس ‌ها، سورس کد، اسکریپت، سرویس ‌ها و خدمات و داده‌ ها از دارایی‌ های وب‌ سایت آلپاچی بوده و هرگونه استفاده از آن‌ ها خلاف اصول حرفه‌ ای و انسانی است و مورد پیگرد قانونی قرار می‌ گیرد. استفاده از روبات، اسپایدر، اسکریپر یا سایر وسایل اتوماتیک جهت دسترسی به محتوا سایت به هر دلیل و مقصود بدون دریافت مجوز کتبی از مجموعه آلپاچی قابل پیگیری قانونی است. لازم به ذکر است، استفاده از مطالب منتشر شده در قسمت “وبلاگ“ وب‌ سایت، با ذکر منبع بلامانع است.
حساب کاربری
وب‌ سایت آلپاچی به اطلاعات دریافتی از کلیه افراد و مشتریانی که از خدمات وب‌ سایت استفاده می ‌کنند، احترام گذاشته و از آن ‌ها محافظت می‌ کند. در صورت استفاده از خدمات وب ‌سایت آلپاچی و خرید از آن، کاربر مسئول حفاظت از نام کاربری و کلمه عبور در تمام دستگاه‌ های شخصی مورد استفاده است. کاربر می ‌بایست از نام کاربری و اطلاعات واقعی و معتبر جهت ساخت حساب استفاده نماید در غیر این صورت حساب کاربری متخلّف بدون تذکر مسدود خواهد شد.
قیمت‌ ها
قیمت تمامی محصولات موجود در وب سایت آلپاچی با توجه به عواملی همچون نوسانات قیمتی در بازار دچار تغییر و بروز رسانی می ‌شوند که این موضوع علی رغم خواست مجموعه، وابسته به شرایط اقتصادی در بازار و جامعه است. اگر به هر دلیل تحویل سفارشی میسر نباشد، وب ‌سایت آلپاچی در اسرع وقت این موضوع را به سفارش‌ ‏دهنده اطلاع داده و یا سفارش لغو می‌‌گردد.
پرداخت آنلاین
وب‌ سایت آلپاچی به منظور سهولت مشتریان در امر خرید، امکان پرداخت آنلاین را برای کاربران گرامی فراهم نموده است. در مواردی بسیار نادر اشکال در پرداخت‌ ها از طریق درگاه‌ های بانکی، بنا به دلایل متعدد، نظیر قطعی موقت در ارتباطات میان سرورهای بانک و سایت ها، اختلال در سیستم بانک اتفاق می ‌افتد. اما پرداخت ناموفق به معنی از دست دادن پول نیست. درگاه بانکی تضمین می‌ کند که هیچ پولی از حساب شما بدون دلیل کسر نشود، لذا وب ‌سایت آلپاچی هیچگونه مسئولیتی در قبال این موارد نداشته و کاربر می ‌بایست پیگیری ‌های لازم را از طریق بانک انجام دهد. چنانچه فردی که کالا را سفارش و پرداخت آن را به صورت آنلاین انجام داده، متمایل به تحویل کالا به فرد دیگری باشد، موظف به مشخص کردن نام و اطلاعات فرد تحویل گیرنده برای وب‌ سایت آلپاچی است، در غیر اینصورت آلپاچی از تحویل کالا معذور بوده و هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.
شرایط سفارش و ارسال سفارش
سفارشات تهران: 48 ساعت کاری

سفارشات شهرستان: 72 ساعت کاری
شرایط مرجوع یا لغو سفارش
در صورت وجود اشکال، عیب، اشتباه در ارسال کالا و مواردی از این دست (کلیه محصولات در دسته بندی گیفت و اکسسوری) موضوع توسط مشتری با قسمت پشتیبانی مطرح شده و کالا برای آلپاچی ارسال می‌ گردد. تیم ارزیابی مجموعه ایراد و اشکال مطرح شده را بررسی کرده و نتیجه به مشتری اعلام می ‌شود. در صورت تایید مشکل و ایراد، کالا تعویض و یا هزینه آن طی مدت سه روز کاری به مشتری عودت می ‌گردد. لازم به ذکر است، اعلام هرگونه ایراد و نارضایتی حداکثر تا مدت ۵ ساعت پس از تحویل کالا قابل بررسی و معتبر می ‌باشد.